Náramek z přírodních energetických kamenů - Lapis Lazuli

Skladem
239 Kč vč. DPH
Kód výrobku:201705
Výrobce:Santini
Vlastnosti: Otazník přírodní kámen
polodrahokam
  
Korálek - 8 mm, délka 17 cm

Náramek z polodrahokamu není jen krásným barevným šperkem. Náramek je v podstatě uzavřeným energetickým obvodem. Energie je předávána z kamínku na kamínek, proudí v kruhu, čímž se působení vibrací polodrahokamu ještě znásobuje.

Lapis Lazuli je skvělý pro celkové uklidnění a hlubokou meditaci. Působí antidepresivně, rychle odbourává stres a zvyšuje psychickou odolnost. Dodává odvahu a podněcuje poctivost, čestnost a empatii. Odstraňuje komunikační potíže a rozvíjí schopnost jasného a srozumitelného vyjadřování. Učí aktivnímu naslouchání druhým a zesiluje vnímavost ke svému okolí. Silně podporuje kreativitu a tvůrčí činnost. Upevňuje milostné a přátelské vztahy a vnáší do nich harmonii, lásku a porozumění.

Lapis Lazuli odbourává vztek, špatnou náladu a působení negativních energií. Odstraňuje krutost, utrpení a strádání. Učí síle vyřčeného slova a pomáhá navrátit rovnováhu, která byla zhoršena mlčením. Do stavu harmonie uvádí tělesnou, duševní a citovou rovinu. Navozený soulad pak přináší pocit hlubokého vnitřního klidu a sebepoznání a brání depresím a ztrátě smyslu života.

Léčivé účinky:
Snižuje horečku
Pomáhá odstranit krevní obtíže
Potlačuje bolesti hlavy
Detoxikuje organismus
Posiluje imunitní systém
Léčí nemoci dýchacích cest
Pozitivně ovlivňuje funkci štítné žlázy
Uzdravuje hlasivky
Posiluje zrak
Snižuje krevní tlak
Čistí krev
Účinný při nespavosti

Znamení zvěrokruhu Býk, Váhy, Střelec

  • Zatím nekomentováno...
Načíst nový obrázek Obnovit - nový kód
Děkujeme Vám za Váš příspěvek.

V případě dotazu na něj budeme co nejdříve reagovat.
Tým e-Santini.cz