AKCE 1+1
ZDARMA
ONE SPIRIT - unisex parfém by SANTINI 20190904

ONE SPIRIT - unisex parfém by SANTINI

Skladem
1 290 vč. DPH
Kód výrobku:20190904
Výrobce:Santini
Objem: 50 ml
Hlava: limetka, lístky fialky, pomeranč, wasabi, zázvor
Srdce: gin, máta, růže
Základ: kůže, santalové dřevo
Vlastnosti: Otazník 'Unikátní ovocno-dřevitá vůně pro muže i ženy
  
Parfémovaná voda ONESPIRIT je esencí nespoutaného člověka s nezkrotným duchem. Bourá konformitu i stereotypy, aby ve vás probudila rebelii a odvahu žít.

Složení vůně
Parfémovaná voda se otevírá svěžími tóny pomeranče a limetky, které netradičně doplňuje pikantní wasabi. Opojné esence z květů fialek se mísí se štiplavým zázvorem. V srdci vůně ucítíte energizující spojení máty a ginu, která je doplněno jemným aroma růže. Vše zakončují výrazné dřevité tóny doplněné kůží.

Příběh vůně
ONESPIRIT je extrakt myšlenek, tvorby a životní filozofie Majka Spirita v jediném elegantním flakónu. Je to vůně plná volnosti a odvahy, která si neobléká ženskou ani mužskou podobu. Umožní vám objevit v sobě tvořivou sílu a svobodného ducha.

„Respektuji vyznání a názory druhých lidí, a to bez ohledu na barvu jejich pleti, pohlaví či sexuální orientaci. Protože všichni jsme jeden SPIRIT,“ uvádí sám Majk Spirit. Ani značka ONESPIRIT nedělá rozdíly mezi lidmi. Naopak sjednocuje a vyzdvihuje filozofii, která se už roky odráží v Majkově hudbě i textech. Tentokrát se však slovenský rapper rozhodl jít ještě dál, a tak nyní můžete přivonět k této unikátní esenci, která je univerzální, vhodná pro každého bez rozdílu, ale zároveň určena přesně pro vás.
  • Petr

    06.01.2020

    Příjemná vůně,dobrá komunikace obchodu,spokojenost

Děkujeme Vám za Váš příspěvek.

V případě dotazu na něj budeme co nejdříve reagovat.
Tým e-Santini.cz