Vůně do auta SANTINI - Diamond Lavender ANTISTRESS 20190806

Vůně do auta SANTINI - Diamond Lavender ANTISTRESS

Skladem
280 vč. DPH
Kód výrobku:20190806
Výrobce:Santini
Objem: 50 ml
Hlava: Levandule
Srdce: Citrusové tóny
  
SANTINI LAVENDER AUTO PARFÉM – KLÍČ KE KLIDU ZA VOLANTEM

Svěží vůně do auta SANTINI Diamond s aplikátorem o objemu 50 ml - antibakteriální přípravek pro ošetření vnitřní části vozu, kanceláře, domácnosti (obsahuje 70% alkoholu + vonné esence).

Stále více Čechů dojíždí do práce i několik desítek minut či dokonce hodin. Jejich pozornost za volantem tak může být ovlivněna myšlenkami na starosti související se zaměstnáním. Stresu se tedy většina z nás nevyhne ani v autě. Avšak nervózní a negativně naladěný řidič je velmi nebezpečný.
Stres je ovlivněn hned několik faktory. Jedním z nich je právě vůně. Vůně, která se nám nelíbí, nám může pokazit den, přispět naší negativní náladě, a dokonce i špatnému spánku. Ptáte se, jaká vůně nám pomůže? Trochu Vám napovíme – středomořská bylina, modro-fialové květy, vypadá nádherně, má blahodárné účinky pro naše tělo a je teď velmi trendy. Ano! Je to Levandule!
Už staří Římané si tuto bylinu přidávali do horké vany, později její aroma používali Egypťané při výrobě parfémů. Právě tato rostlinka dokáže zmírnit nervozitu, nespavost, léči deprese a podrážděnost. Dokonce má takovou sílu, že dokáže zatočit s nepříjemnou vyrážkou, zahojí sluncem podrážděnou pokožku, vyčaruje mladistvější vzhled, pomůže při bolesti hlavy, ale především si poradí se špatnou náladou. Když se vzduchem rozvine její nezaměnitelné aroma, jako by Vám spadl kámen ze srdce.
V dnešní uspěchané době, kdy každý někam spěchá, si málokdo dopřeje chvilku na rozmazlování sebe sama, a přitom stačí tak málo. Jen pocítit levanduli a díky ní se dokážeme uvolnit a zbavit se nežádoucího napětí nastřádaného během celého pracovního týdne.
Společnost Santini Cosmetic tento problém nenechala jen tak a přichází na trh s novým výrobkem – SANTINI LAVENDER CAR PERFUME.
Tato jedinečná vůně obsahuje levandulovou silici a má antistresové a velmi pozitivní účinky na náš organismus. Díky této omamné vůni dokážete nastolit harmonii mezi tělem a duší.
Pokud tedy trávíte spoustu času v autě, hodně cestujete, nebo musíte často vyrazit na pracovní cestu, stane se tento auto parfém neodmyslitelnou výbavou Vašeho plechového miláčka. Provoňte své auto, kancelář, nebo dům podmanivými tóny levandule a přeneste se díky Santini Cosmetic do krajů jihovýchodní Francie, ať už jste kdekoliv.

Aplikace:
Nastříkejte volně do prostoru nebo na přiloženou papírovou visačku, ze které se vůně postupně uvolňuje.
 • David

  09.12.2019

  Príjemná vôňa

 • Daniel

  21.09.2019

  Se zbožím jsem nad míru spokojený. Teď ještě jak dlouho vydrží

 • Jiří Mužík

  15.09.2019

  Jsem velmi spokojen jak vůni do auta tak z přístupu zaměstnanců firmy Santini mohu jen vřele doporučit!!!!

Děkujeme Vám za Váš příspěvek.

V případě dotazu na něj budeme co nejdříve reagovat.
Tým e-Santini.cz
Také by Vás mohlo zajímat
1000082
68 Kč
Koupelová pěna SANTINI - LAVENDER
201517
290 Kč
Dárkový set - LAVENDER
2015529
120 Kč
Santini espresso - mletá káva