Registrujte se do věrnostního programu SANTINI+ ještě dnes a získejte extra slevu až 10% na vaše nákupy! 💙

Doprava a platba

Platební podmínky

 

V internetovém obchodě www.santini.cz může kupující uhradit kupní cenu tímto způsobem:

Dobírka - nejpoužívanější způsob platby. Peníze za zboží zaplatíte až při převzetí zboží, poštovnímu doručovateli, kurýrovi nebo na poště, tento typ platby je však zpoplatněn poplatkem 39 Kč.

Bankovní převod – po přijetí objednávky jsou zákazníkovi zaslány platební údaje na uvedený e-mail v objednávce. Za zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet vedený ve Fio bance. Po přijetí platby odesíláme zboží s tím, že Vás informujeme o termínu, kdy zásilka dorazí.

Platba online přes GoPay – po vytvoření objednávky jste přesměrováni na bezpečnou platební bránu GoPay, kde zadáte potřebné údaje. Pokud je transakce autorizována, platba proběhne okamžitě. Podporujeme bezpečné platby. 

 

Dodací podmínky

Dodací lhůta začíná běžet dnem přijetí závazné objednávky, která obsahuje všechny potřebné údaje k jejímu vyřízení. V případě, že se objednané zboží nenachází na skladě, prodávající se zavazuje neprodleně o tom uvědomit kupujícího a dohodnout se s ním na dalším postupu. Standardní doba doručení je, při objednání ve všední den do 11:00, 1-3 dny. Vše ale závisí na možnostech zvoleného přepravce a přesný termín tak nedokážeme garantovat.

Doručení na výdejní místo Balíkovny – při nákupu nad 1500 Kč je doprava zdarma, do 1500 Kč stojí doručení 55 Kč;

Doručení na výdejní místo Zásilkovny – při nákupu nad 1500 Kč je doprava zdarma, do 1500 Kč stojí doručení 59 - 89 Kč;

Doručení kurýrem České pošty na adresu – při nákupu nad 1500 Kč je doprava zdarma, do 1500 Kč stojí doručení 79 Kč;

Doručení kurýrem PPL na adresu – při nákupu nad 1500 Kč je doprava zdarma, do 1500 Kč stojí doručení 89 Kč;

Osobní odběr: Santini Group - Dobrá 65, 739 51 Dobrá – ZDARMA.


Ceny

Všechny ceny uvedené na stránkách jsou konečné, včetně DPH a bez dalšího navýšení. Provozovatel stránky si vyhrazuje právo na změnu cen v případě neoprávněného zásahu do obsahu. Konečná cena pro kupujícího je uvedena v potvrzení objednávky.

Slevy a slevové kupóny

V případě, že sleva nebo slevový kupón bude uplatněn v rozporu s pravidly dané slevy či slevového kupónu, má prodávající právo takové uplatnění slevy nebo slevového kupónu odmítnout. V takovém případě je klient informován a bude mu nabídnuta možnost vyřídit objednávku bez této slevy či uplatněného kuponu. Pravidla a podmínky pro uplatnění konkrétní slevy jsou přiloženy buď přímo ke slevě (formou psané informace), nebo je u slevy uveden odkaz na webových stránkách, kde jsou pravidla slevy podrobně popsána.

Každou slevu nebo kupón lze uplatnit pouze jednou, není-li výslovně uvedeno jinak. V případě vícenásobného použití má prodejce právo neuznat duplicitní slevu.

V případě, že je hodnota dárkové poukázky či slevového kupónu vyšší, než hodnota nákupu, rozdíl se nepřevádí na nový kupón a nevyčerpaná částka se zpětně neproplácí.