Registrujte se do věrnostního programu SANTINI+ ještě dnes a získejte extra slevu až 10% na vaše nákupy! 💙

Proč si vybrat Santini

Věrnostní program SANTINI+

Věrní zákazníci jsou naší největší odměnou, a proto bychom chtěli odměnit i my vás. Využijte výhod věrnostního programu a užijte si odměny za vaši věrnost.

Díky online registraci do programu a pravidelnému nakupování můžete získat slevu na vaše nákupy až do výše 10%, a to i na zlevněné produkty! Jak často budete nakupovat je jen na vás. Nasbírané body platí půl roku od získání, takže bonusy má šanci získat každý!

Jak se do programu SANTINI+ zaregistruji?

Členství vám vznikne automaticky registrací účtu na e-santini.cz. Pokud svůj účet stále nemáte, registrujte se ZDE.

Jestliže jste registraci v minulosti již provedli, automaticky jste zapojeni do programu SANTINI+ a můžete tak sbírat body.

Jak body získat a jak je uplatnit? 

1 Kč = 1 bod, tak jednoduché to je.


Věrnostní body získáváte za každý zaplacený nákup na e-santini.cz. Výše objednávky se vám převede na věrnostní body, které se načítají do vašeho účtu, kde po přihlášení vidíte dosažení slevy. Jakmile dosáhnete stanoveného cíle pro uplatnění slevy, na e-shopu se vám vaše věrnostní sleva automaticky odečte.

Připravili jsme pro vás tři úrovně bonusů:

Sleva 5% - nasbíraných 2000 bodů (souhrn zaplacených objednávek nad 2000 Kč)

Sleva 7% - nasbíraných 5000 bodů (souhrn zaplacených objednávek nad 5000 Kč)

Sleva 10% - nasbíraných 7000 bodů (souhrn zaplacených objednávek nad 7000 Kč)

 

Bonusy se počítají z uhrazených objednávek za posledních 6 měsíců.

 

Kde zjistím stav svého konta SANTINI+?

Přehled vašich nasbíraných bodů a historii vašeho konta zjistíte po přihlášení do vašeho účtu nebo kliknutí na ,,Přihlášení“ v pravém horním rohu našeho e-shopuVe vašem klientském centru uvidíte své poslední objednávky a níže i celkový přehled vašeho věrnostního programu. Nezapomeňte, že body za vaši poslední objednávku se na konto přičtou až po uhrazení objednávky. V případě jejího stornování se body zase odečtou.

Co když objednávku stornuji, vrátím nebo neuhradím?

Pokud zakoupené zboží z jakéhokoliv důvodu vracíte, vracíte s nimi i vaše body, které jste získali při nákupu. Vaše body se proto přepočítají na stav před nákupem. Stejně je tomu i v případě, když objednávku z jakéhokoliv důvodu stornujete nebo ji neuhradíte.

Co když nemám registraci, ale nakupuji pravidelně?

Nevadí! Když se přihlásíte pod stejným emailem, jako byly vaše minulé objednávky v průběhu 6 měsíců, tak je do věrnostního programu dokážeme nahrát a vy tím získáte zpětně vaše věrnostní body.

Vše najdete ve svém účtu, po přihlášení, a to konkrétně v sekci ,,Moje objednávky", kde vám systém nabídne sloučení objednávek. Vše vám pak dorazí do emailu, který je potřeba ověřit kliknutím na odkaz. Body se poté automaticky nahrají do vašeho účtu. A je to!

 

Veškeré odměny v rámci Věrnostního programu SANTINI+ nejsou právně vymahatelné. Společnost Santini Group s.r.o. je oprávněna kdykoliv změnit podmínky členství a uvést v planost nové podmínky, které nabývají platnosti v den zveřejnění na webových stránkách www.e-santini.cz. Bonusové body nejsou měna a nemají žádnou skutečnost peněžní hodnotu.